info [@] cashaf.ir
۰۲۱-۴۴۶۵۳۶۵۷
کشاف ارتباطات کار و سرمایه کشاف ارائه دهنده خدمات هدیه و وفاداری

ماژول هدیه و وفاداری

- سلف سرویس : این ماژول با هدف سادگی و کاربرد آسان طراحی شده است و بطور کامل سلف سرویس است بطوریکه شما میتوانید مراحل پیکربندی و تنظیم آنرا خودتان انجام دهید یا از ما بخواهید که اینکار را برایتان انجام دهیم. 


-شعبات : معرفی و اضافه نمودن شعبات کسب و کار شما در سامانه، براحتی قابل انجام است و شما می توانید تراکنش های هدیه و وفاداری را برای هر تعداد شعبات خود بدون هیچگونه محدودیت پردازش کنید. شعبات شما در یک ساختار با رعایت سلسله مراتب (به شکل مادر-فرزند) طبق تعریف شما ایجاد خواهند شد. 


- کاربران : شما میتوانید هر چند کاربر که مایل هستید ، به سیستم اضافه کنید و برای هر یک از آنها یک وظیفه شغلی (پست سازمانی) در نظر بگیرید. پست سازمانی هر کاربر، تعیین کننده نوع دسترسی وی به منوهای سامانه و اطلاعات روی پایگاه داده است. 


- مجموعه های بازاریابی : شما می توانید مجموعه های بازاریابی هدیه و وفاداری را به سلیقه خود ایجاد کنید و آنها را در سرتا سر سازمان خود بکار بگیرید. پس از آن ، شما قادرهستید که تأثیرات آنها را تست و درصورت نیاز بازنگری کرده و هر چند بار که مایل باشید دو باره در شرکت خود ، مجموعه بازنگری شده را مورد استفاده قرار دهید. هیچگونه محدودیتی در تعداد ایجاد این مجموعه های بازار یابی وجود ندارد و شما میتوانید هر یک از این مجموعه ها را به یک یا چند شعبه و یا کل سازمان شرکت خود وصل کنید. 


- کارت ها : شما می توانید هم کارتهای فیزیکی و هم کارتهای مجازی دیجیتال را پردازش کنید. اگر شما هم اکنون تعدادی کارت فیزیکی را در کسب و کار خود به مشتریانتان ارائه داده اید ، بسادگی می توانید این کارتها را در سیستم ما بارگذاری کنید و یا اگر دارای یک کسب و کار هستید و مایلید که تعدادی کارت فیزیکی جدید را در این کسب وکار طراحی ، تولید و به مشتریانتان ارائه دهید ، ما می توانیم این فرآیند را بطور کامل برای شما مدیریت کنیم. از طرفی با توجه به حرکت با شتاب دنیا به سمت کاربرد های دیجیتال/موبایل ، ما در این سامانه یک اپ موبایل مشتری ارائه داده ایم که از آن طریق ، مشتریان شما قادر خواهند بود که کارتهای فیزیکی خود را به نسخه مجازی دیجیتال تبدیل کنند و بدین ترتیب آنرا در پایانه فروش برای پردازش تراکنش مورد استفاده قرار دهند. با این ویژگی منحصربفرد ، دیگر مشتریان شما به جابجایی کارت فیزیکی در کیف پولشان نیازی ندارند. همچنین در این اپ ، مشتریان شما قادر خواهند شد که موجودی های هدیه و وفاداری و جوایز خود را به گوشی موبایل خود یا دیگران منتقل نمایند. 


- تراکنش ها : سیستم ما انعطاف پذیری زیادی را در نحوه پردازش تراکنش ها برایتان فراهم میکند. شما می توانید پردازش انواع تراکنش ها را با دستگاه کارتخوان (Card Reader) از طریق کشیدن کارتهای فیزیکی انجام دهید و یا با دستگاه مرورگر بارکد (Barcode Scanner) کارتهای دیجیتال مجازی را بصورت بارکد شناسایی کنید و یا شماره کارت/موبایل را همراه با رمز عبور مربوطه در پایانه فروش بصورت دستی وارد نمائید.